Zarezerwuj +32 723 28 99
ul. Krawczyka 1, 40-423 Katowice (Nikiszowiec)

Koncert Mateusz Krautwurst „SOLO ACT +”

10 marca 2020r. – godz. 20:00

Polska piosenka zawdzięcza swój sukces wybitnym kompozytorom i autorom tekstów, a także artystom, którzy słowom i nutom nadali życie dla kilku pokoleń, ustanawiając kanony piękna i inspiracji dla młodych twórców i wykonawców.

Konstrukcja naszych myśli, metafor i melodyka polskiego języka czynią polską piosenkę niezwykle oryginalną formą artystycznego wyrazu – nie do porównania z żadną inną na świecie.W tę muzyczną podróż pomiędzy sceną a studiem nagrań oraz inspiracjami i repertuarem autorskim zabierze Państwa Mateusz Krautwurst, który zaśpiewa i zagra na fortepianie, pobawi się rytmem i dźwiękami w czasowej pętli. Tego wieczoru będą Państwu towarzyszyć utwory znane dzięki tembrowi męskich głosów, między innymi Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego i Grzegorza Markowskiego.

Drugi akt tłumaczy plus dodany w tytułowym projekcie „SOLO ACT +”. W tej części artysta pozwoli sobie na artystyczną swobodę repertuarową i wykonawczą, a na scenie każdego z koncertów cyklu pojawią się muzyczni goście i muzyczne niespodzianki.

Kup bilet