Śniadanie na stole! Rusza oferta śniadaniowa

Śniadanie na stole! Rusza oferta śniadaniowa

Za oknem pierwszy dzień wiosny, promienie porannego słońca wpadają miękko do kuchni. „Śniadanie na stole!” zdaje się słyszeć gdzieś z oddali…

Taki poranek to pewnie marzenie nie jednego z nas. Wiedząc jak ważne jest śniadanie i jak często lekceważymy ten posiłek wybiegając rano szybko z domu nie mogliśmy nie wprowadzić go do stałej oferty w Śląskiej Prohibicji. Teraz, już od 20 marca, punktualnie o 7:30 nasza restauracja rozpoczyna poranny serwis pysznych i pożywnych śniadań, które na pewno pomogą odpowiednio rozpocząć dzień.W moim domu śniadanie zawsze było ważnym posiłkiem. Nie mogłabym wyjść bez zjedzenia czegoś pożywnego, czasami przygotowanego nawet bardzo szybko i spontanicznie – mówi Magdalena Nowaczewska, szefowa kuchni restauracji Śląska Prohibicja – Cieszę się więc, że teraz tę piękną tradycję jedzenia śniadań będziemy mogli prowadzić w naszej restauracji. Mówię tradycji, bo czasami mam wrażenie, że w dzisiejszych pędzących czasach poranny posiłek zastępowany jest kawą w papierowym kubku, lub w ogóle całkowicie pomijany. Wychodzimy więc temu naprzeciw!  

W związku z poszerzeniem oferty restauracji o kolejne dania wymagane były pewne przygotowania. To dla nas wydarzenie – dodaje Marek Mocny, dyrektor restauracji – konieczna była reorganizacja kuchni, systemu pracy, opracowanie nowych dań. Ale wszystko jest już gotowe i możemy zaczynać. Zapraszamy już od 20 marca.

Śniadania w restauracji Śląska Prohibicja wejdą na stałe do karty od środy, 20 marca 2019 roku. Podawane będą w godzinach od 7:30 do 11:00. W tym czasie można będzie wybrać jeden z kilku specjalnie przygotowanych zestawów, wypić znakomitą kawę lub parzoną herbatę, przegryźć coś słodkiego i ruszyć dalej do pracy. Będzie to doskonała oferta zarówno dla turystów, mieszkańców jak i ludzi biznesu, którzy w takich miejscach jak restauracje organizują swoje spotkania z klientami i kontrahentami. Co będzie można zjeść? Myślę, że każdy wybierze coś dla siebie – opowiada Magdalena Nowaczewska – będzie lekka propozycja na słodko, znakomity francuski tost na styl croque madame, coś z mięsem, czy też coś wegetariańskiego. Jest w czym wybierać!

 

Czas więc zawołać  – Śniadanie na stole!

Do zobaczenia w Śląskiej Prohibicji.