Przyjęcia

Przyjęcia

W Śląskiej Prohibicji oferujemy kompleksową organizację wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Do dyspozycji naszych gości mamy 5 sal różnej wielkości, a w naszej restauracji możemy zorganizować event nawet na ponad 200 osób! Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa i Państwa gości przyjęcia z okazji urodzin, imienin chrzcin i komunii, a także niezapomniane przyjęcia weselne, eventy firmowe, szkolenia i konferencje. Zajmiemy się wszystkim – od ułożenia specjalnego menu i karty drinków, przez aranżację sali i stolików, po zaplanowanie nietuzinkowych atrakcji dla gości np. wycieczek po magicznej i zabytkowej dzielnicy – Nikiszowiec. Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą certyfikowaną Wedding Plannerkę, florystkę i graficzkę. Wierzymy, że razem stworzymy niesamowitą atmosferę.

Oferta dla firm

Mamy szeroką ofertę dostosowaną dla firm – w Śląskiej Prohibicji mogą Państwo zorganizować dla pracowników swojej firmy:

  • wigilie firmowe
  • konferencje
  • szkolenia
  • warsztaty 
  • śniadania biznesowe 
  • eventy branżowe 

 

 

Ze swojej strony gwarantujemy ułożenie specjalnego menu i karty drinków, aranżacje sali i stolików a także zaplanowanie nietuzinkowych atrakcji dla gości np. oprowadzanie z przewodnikiem zabytkowej dzielnicy jaką jest Nikiszowiec.

 

W celu ustalenia detali prosimy o kontakt z :

dzial.przyjec@slaskaprohibicja.pl 

 

 

Oferta weselna

Wesele to niezwykle wyjątkowy moment w życiu każdej pary młodej!  Pełen uśmiechu, ale i wielu wzruszeń. To czas, gdy chcemy, aby wszystko było wyjątkowe i dopięte w najdrobniejszym szczególe. Zorganizowane w wyjątkowym miejscu. Chcemy, by takim miejscem dla naszych gości była Śląska Prohibicja. Restauracja zlokalizowana w zabytkowej, niezwykle klimatycznej dzielnicy Katowic, Nikiszowcu. Parom, które zdecydują się na organizację tego wyjątkowego wydarzenia w naszej restauracji, oferujemy możliwość zorganizowania przyjęcia w trzech różnych stylach: Wielki Gatsby, Żyniaczka i Po naszymu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami! A jak wyglądało pierwsze przyjęcie weselne zorganizowane w Śląskiej Prohibicji? Zapraszamy do zajrzenia do naszych Aktualności, w których opisujemy jak to dokładnie wyglądało!

Oferta-przyjecia

Fot. Jagoda Owczarek Fotografia